форум для общения

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » форум для общения » Разговоры на любые темы » Где купить цветы


Где купить цветы

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Ось тільки 2 тижні тому з коханою на постійне місце проживання переїхали до міста Львова, ще освоїтись не встигли. Підкажіть, де тут продають красиві квіти, щоб пахли на всю квартиру.

Отредактировано Роман Екимов (2022-03-31 21:49:01)

0

2

Квіти краще купувати на квітковому ринку у бутіках, там великий потік людей, тому товар завжди свіжий. Квіти пахнуть добре, взагалі дружина цілком задоволена, я своєю чергою задоволений ціною.

Отредактировано Tuzik36 (2022-03-31 21:56:53)

0

3

Ви б краще мені написали де знаходитись цей ринок, я ж говорю лише 2 тижні у Львові, знаю як тільки дістатися до роботи, ще навіть кросу міста не встигли подивитися. Дякую за увагу, чекаю подальших порад.

0

4

Роман Екимов написал(а):

Ось тільки 2 тижні тому з коханою на постійне місце проживання переїхали до міста Львова, ще освоїтись не встигли. Підкажіть, де тут продають красиві квіти, щоб пахли на всю квартиру.

Добридень! Я можу вам порадити магазин квітів https://kvitna.ua/ в якому можна просто замовити квіти не виходячи з дому, навіть знати міста не потрібно. Вибрати букет можна просто зі смартфона, сайт вам залишив, далі вже справа за вами. Від квітів стоїть аромат на всю квартиру, це означає, що товар свіжий, букет у вазі може простояти близько 2 тижнів.
Як же добре, що зараз навіть квіти можна замовити в інтернеті, було що я по роботі їхав до іншого міста, але все одно таким чином навіть не перебуваючи у Львові, привітав дружину з річницею.
https://i.postimg.cc/L6QgTJ18/10.jpg

Отредактировано ProTexnik (2022-04-03 09:57:34)

0

5


Вы здесь » форум для общения » Разговоры на любые темы » Где купить цветы