форум для общения

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » форум для общения » Красота и здоровье » Масажні свічки


Масажні свічки

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Дівчата, порекомендуйте мені, будь ласка, масажні свічки, які ви собі замовляєте.

0

2

Доброго вечора користувачка форуму. Пориньте у світ блаженства з масажними свічками https://poetryhome.ua/collection/spa-by … i-svichki/ від Poetry Home. Ці свічки не тільки створять атмосферу затишку та розкоші, а й перетворять вашу рутинну турботу про себе на справжній ритуал догляду. Використовуючи масажні свічки Poetry Home, ви отримаєте задоволення від їхніх ароматів і м'якого свічкового світла, а потім зможете насолоджуватися розслаблювальним масажем, адже вони перетворюються на теплу, поживну олію для шкіри. Поєднання натуральних олій і ароматів Poetry Home не тільки подарує вам незабутні відчуття, а й дасть змогу вашому тілу та душі відпочити й розслабитися в найкомфортнішому вигляді.

0

3

тоже вот ищу, мне важно их качество

0

4

Тема цікава. Я в данному напрямку вам можу дати пораду. Як самій спробувати виготовити данні свічки. Та не купляти магазинні варіанти. Так як все можна робити якісне та натуральне. Ось по посиланню https://www.aromasoap.com.ua/ua/ingredi … echey.html ви можете подивитися різноманіття всього, що необхідно для створення таких свічок. І там замовити в  пару кліків. По нормальним цінам. Також вам буде дуже приємний сам процес. Бо це свого роду медитація. Та можна все це перенести в домашній бізнес.

0


Вы здесь » форум для общения » Красота и здоровье » Масажні свічки