форум для общения

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » форум для общения » Спорт и туризм » Cмарт годинник Samsung у Львові


Cмарт годинник Samsung у Львові

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Всім привіт. У моєї сестрички незабаром день народження і мені хоче її приємно здивувати. Вирішила прикупити дитині розумний годинник. Підкажіть у якому магазині найкраще брати?

0

2

bombita написал(а):

Всім привіт. У моєї сестрички незабаром день народження і мені хоче її приємно здивувати. Вирішила прикупити дитині розумний годинник. Підкажіть у якому магазині найкраще брати?

Привіт і вам. Я кілька місяців тому купував подібний годинник своїй дружині. Я радився з нею і вона сама вибирала собі модель. Наразі вона їх не знімає з руки, вони завжди з нею

0

3

Якщо не секрет в якому магазині купляли та на якій моделі зупинили свій погляд. Хочеться купити малої гарний подарунок.

0

4

bombita написал(а):

Якщо не секрет в якому магазині купляли та на якій моделі зупинили свій погляд. Хочеться купити малої гарний подарунок.

Я особисто завжди купую в інтернет-магазині Алло. Мені подобається якість товару, який вони продають. А що стосується моделі, то моя жінка обрала смарт годинник Samsung у Львові https://allo.ua/ua/l-viv/smart-chasy/pr … l-samsung/ модель Samsung Galaxy Watch 5 40mm Pink Gold (SM-R900NZDASEK). Обрала саме Самсунг, тому що має телефон такої ж фірми. І функції в телефоні були всі такі, які їй потрібні.

https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/3/image/524x494/602f0fa2c1f0d1ba5e241f914e856ff9/u/a/ua-galaxy-watch5-40mm-sm-r900nzdasek-533191181.jpg

0


Вы здесь » форум для общения » Спорт и туризм » Cмарт годинник Samsung у Львові