форум для общения

Объявление

Вы можете зарабатывать деньги выполняя задания на от 100 долларов в месяц регистрация тут
-------------------------------------
Еще один сервис, где Вы можете хорошо зарабатывать - регистрация тут
-------------------------------------
Оплата за комментарии на форумах - регистрация тут
-------------------------------------
Выбор лучших обменников различных платежных сервисов и криптовалют можно посмотреть тут
-------------------------------------
Создать кошелек в интернете - можно тут
-------------------------------------

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » форум для общения » Игры и хобби » Де у Львові можна купити монітор до комп'ютера?


Де у Львові можна купити монітор до комп'ютера?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Всім привіт. Вчора робив прибирання у кімнаті та випадково зачепив монітор від комп'ютера. Він упав і розбився. Потрібно купувати новий. Ви мені не порадите гарний магазин у Львові де такі є в наявності? Буду вдячий за будь-яку пораду.

0

2

Вітаю. Ми минулої осені переїжджали на нову квартиру та під час транспортування розбився монітор від мого комп'ютера. Довелося купувати новий. Добре, що я знаю один чудовий інтернет-магазин у Львові. Можу порадити і вам.

0

3

Відверто кажучи, ходити по магазинах часу зовсім нема. Ось вирішив пошукати в інтернеті. Але поки що мої пошуки не увінчалися успіхом. То ціни високі, то ще щось. А в якому інтернет магазині купували ви? І який монітор вибрали собі?

0

4

Я вибрав собі монітор Xiaomi Mi Desktop Monitor 27 (BHR4975EU). Його діагональ 27 дюймів, є WLED-підсвічування. Екран хоч і яскравий, але на очі це не впливає. Купувати монітори у Львові https://allo.ua/ua/l-viv/monitory/ раджу вам у цьому інтернет-магазині. У них завжди доступні ціни та техніка вся якісна. Магазин перевірений, довіряю йому півтора року вже. Перейшовши за посиланням, ви можете подивитися багато різних відмінних варіантів. Вибір просто величезний. Вам неодмінно сподобається. Бажаю вдалої покупки.
https://i.allo.ua/media/catalog/product/cache/1/small_image/212x184/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/6/_/6_702_1.jpg

0


Вы здесь » форум для общения » Игры и хобби » Де у Львові можна купити монітор до комп'ютера?